12:00am
Gambit
1:51am
Ride; The
2:00am
Westerner, The
3:45am
Getting What You're After
3:49am
Trailer Trash
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Santa Fe Marshal
5:00am
Things I Cannot Change
6:00am
EyeWitness #30
6:10am
Joe & Roxy
6:39am
EyeWitness #92
6:49am
Lumberjack, the
6:59am
Ride; The
7:06am
EyeWitness #90
7:17am
Sable Island
7:49am
EyeWitness #46
8:00am
Dodsworth
9:48am
Trailer Trash
10:00am
Come and Get It
11:48am
Classic Commercials
11:56am
Get Your Vitamins
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Monkees; The
2:00pm
Joe & Roxy
2:29pm
Sable Island
3:00pm
Dodsworth
4:48pm
Trailer Trash
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:The Showdown
6:00pm
EyeWitness #30
6:10pm
Joe & Roxy
6:40pm
EyeWitness #92
6:50pm
Ride; The
6:57pm
Lumberjack, the
7:07pm
EyeWitness #90
7:19pm
Sable Island
7:49pm
EyeWitness #46
8:00pm
Come and Get It
9:49pm
Mountain Playgrounds
9:57pm
Taxi
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Monkees; The
12:00am
Dodsworth
1:48am
Trailer Trash
2:00am
Come and Get It
3:44am
Classic Commercials
3:52am
Mountain Playgrounds
4:00am
HOPALONG CASSIDY:The Showdown
5:00am
Joe & Roxy
5:29am
Sable Island
6:00am
First Novel
6:29am
Birth of a Giant
6:59am
Dresden Story
7:30am
School for the Stage
8:00am
Heiress, The
10:00am
My Foolish Heart
11:48am
Trailer Trash
11:57am
Qu'Appelle Valley
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Monkees; The
2:00pm
First Novel
2:29pm
School for the Stage
3:00pm
Heiress, The
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Stagecoach War
6:00pm
First Novel
6:30pm
Birth of a Giant
7:00pm
Dresden Story
7:30pm
School for the Stage
8:00pm
My Foolish Heart
9:48pm
Canadian Blood Saves Lives On All Fronts
9:50pm
Trailer Trash
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Monkees; The
12:00am
Heiress, The
2:00am
My Foolish Heart
3:42am
Trailer Trash
3:52am
An Apple For All Seasons
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Stagecoach War
5:00am
First Novel
5:29am
School for the Stage
6:00am
EyeWitness #11
6:09am
Encounter at Trinity
6:38am
Borderline
7:07am
EyeWitness #97
7:17am
Street, The
7:50am
EyeWitness #26
8:00am
They Shall Have Music
9:50am
Trailer Trash
10:00am
They Got Me Covered
11:38am
New Condensed Classics, Assignment Outer Space
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Monkees; The
2:00pm
Encounter at Trinity
2:29pm
Street, The
3:00pm
They Shall Have Music
4:46pm
Trailer Trash
4:55pm
War is Over; The
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Three Men From Texas
6:00pm
EyeWitness #11
6:10pm
Encounter at Trinity
6:39pm
EyeWitness #97
6:48pm
Borderline
7:18pm
Street, The
7:50pm
EyeWitness #26
8:00pm
They Got Me Covered
9:38pm
New Condensed Classics, Assignment Outer Space
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Monkees; The
12:00am
They Shall Have Music
1:46am
War is Over; The
1:50am
Trailer Trash
2:00am
They Got Me Covered
3:38am
New Condensed Classics, Assignment Outer Space
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Three Men From Texas
5:00am
Encounter at Trinity
5:29am
Street, The
6:00am
North of 60
6:30am
Western Brigade
7:00am
Islands of the Frozen Sea
7:30am
Responsibilities of Freedom
8:00am
Duck Soup
9:09am
Condensed Classic: Gorgo
10:00am
Adventures of Marco Polo, The
11:48am
Trailer Trash
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Monkees; The
2:00pm
North of 60
2:30pm
Responsibilities of Freedom
3:00pm
Duck Soup
4:09pm
Condensed Classic: Gorgo
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Border Vigilantes
6:00pm
Responsibilities of Freedom
6:29pm
Western Brigade
7:00pm
Islands of the Frozen Sea
7:29pm
North of 60
8:00pm
Adventures of Marco Polo, The
9:49pm
Trailer Trash
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Monkees; The
12:00am
Duck Soup
1:09am
Condensed Classic: Gorgo
2:00am
Adventures of Marco Polo, The
3:48am
Trailer Trash
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Border Vigilantes
5:00am
North of 60
5:30am
Responsibilities of Freedom
6:00am
Vice President, The
6:30am
Things I Cannot Change
7:28am
Name Game Quiz; The
8:00am
Pinkertons; The
8:43am
Sky Is Blue; The
8:48am
Story of HMS Shannon; The
9:00am
WHISTLER: A Radio Classic, THE
11:00am
Best Years of Our Lives, The
1:56pm
LONE RANGER: A Radio Classic, THE
2:30pm
Winning
4:34pm
New Condensed Classics, The Perils Of Pauline
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Doomed Caravan
6:00pm
Invasion From The South
6:30pm
Pinkertons; The
7:14pm
Sky Is Blue; The
7:18pm
Story of HMS Shannon; The
8:00pm
Best Years of Our Lives, The
10:58pm
LONE RANGER: A Radio Classic, THE
11:30pm
Winning
1:38am
New Condensed Classics, The Perils Of Pauline
2:30am
Steamboat Bill, Jr.
3:39am
Trailer Trash
3:50am
Little Red Riding Hood
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Doomed Caravan
5:00am
Pinkertons; The
5:42am
Sky Is Blue; The
5:47am
Story of HMS Shannon; The
6:00am
EyeWitness #30
6:10am
Joe & Roxy
6:39am
Invasion From The South
7:09am
Ride; The
7:19am
EyeWitness #46
8:00am
Pinkertons; The
8:42am
Honest Truth; The
8:47am
Flight
9:00am
DRAGNET: A Radio Classic
9:30am
Zorro's Black Whip
9:44am
Zorro's Black Whip
9:58am
Blake Of Scotland Yard
10:29am
Blake Of Scotland Yard
10:51am
Sky Is Blue; The
12:30pm
Midnight Lace
2:22pm
Ripple Rock
2:30pm
Imitation of Life 1959
4:35pm
Buster Keaton: Electric House
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:In Old Colorado
6:00pm
Sable Island
6:30pm
Pinkertons; The
7:14pm
Honest Truth; The
7:19pm
Flight
8:00pm
Suddenly
9:19pm
Christmas Fantasy; A
9:30pm
Midnight Lace
11:25pm
Sky Is Blue; The
11:30pm
Imitation of Life 1959
1:38am
Buster Keaton: Electric House
2:30am
Zorro's Black Whip
2:44am
Zorro's Black Whip
2:58am
Blake Of Scotland Yard
3:29am
Blake Of Scotland Yard
3:51am
Sky Is Blue; The
4:00am
HOPALONG CASSIDY:In Old Colorado
5:00am
Pinkertons; The
5:42am
Honest Truth; The
5:47am
Flight
6:00am
EyeWitness #100
6:09am
Hoax, The
6:38am
Men Against the Ice
7:08am
Wedding and Party, A
7:19am
William Lyon Mackenzie
7:51am
EyeWitness #29
8:00am
Glass Key, The
9:26am
New Condensed Classics, King of the Zombies
9:51am
Victorian Order of Nurses
10:00am
Dead End
11:32am
GANGBUSTERS: A Radio Classic
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Monkees; The
2:00pm
Hoax, The
2:29pm
William Lyon Mackenzie
3:00pm
Glass Key, The
4:26pm
Victorian Order of Nurses
4:31pm
New Condensed Classics, King of the Zombies
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Outlaws of the Desert
6:00pm
EyeWitness #100
6:09pm
Hoax, The
6:38pm
Men Against the Ice
7:08pm
Wedding and Party, A
7:20pm
William Lyon Mackenzie
7:48pm
EyeWitness #29
8:00pm
Dead End
9:32pm
GANGBUSTERS: A Radio Classic
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Monkees; The
12:00am
Glass Key, The
1:30am
New Condensed Classics, King of the Zombies
1:54am
Victorian Order of Nurses
2:00am
Dead End
3:32am
GANGBUSTERS: A Radio Classic
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Outlaws of the Desert
5:00am
Hoax, The
5:29am
William Lyon Mackenzie
6:00am
Routine Flight
6:30am
Men And Automation
6:59am
Police
7:30am
Railroad Town
8:00am
Barbary Coast
9:31am
LONE RANGER: A Radio Classic, THE
10:00am
Beloved Enemy
11:27am
Name Game Quiz; The
11:28am
New Condensed Classics, The Red House
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Monkees; The
2:00pm
Routine Flight
2:29pm
Railroad Town
3:00pm
Barbary Coast
4:31pm
LONE RANGER: A Radio Classic, THE
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Pirates On Horseback
6:00pm
Railroad Town
6:30pm
Men And Automation
6:59pm
Police
7:29pm
Routine Flight
8:00pm
Beloved Enemy
9:27pm
New Condensed Classics, The Red House
9:55pm
Name Game Quiz; The
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Monkees; The
12:00am
Barbary Coast
1:27am
LONE RANGER: A Radio Classic, THE
2:00am
Beloved Enemy
3:27am
Name Game Quiz; The
3:28am
New Condensed Classics, The Red House
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Pirates On Horseback
5:00am
Routine Flight
5:29am
Railroad Town
6:00am
Lord Durham
6:28am
Doll Factory, The
6:43am
Football Story
6:57am
With the Canadians In Korea
7:13am
Transpacific Flight
7:32am
Wrestling
8:00am
Smoky
9:28am
New Condensed Classics, JANE EYRE
10:00am
Dracula '31
11:15am
Shoulder Arms
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Monkees; The
2:00pm
Lord Durham
2:28pm
Wrestling
3:00pm
Smoky
4:28pm
New Condensed Classics, JANE EYRE
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Riders of the Timberline
6:00pm
Lord Durham
6:28pm
Transpacific Flight
6:43pm
Football Story
6:57pm
With the Canadians In Korea
7:14pm
Doll Factory, The
7:28pm
Wrestling
8:00pm
Dracula '31
9:15pm
Shoulder Arms
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Monkees; The
12:00am
Smoky
1:28am
New Condensed Classics, JANE EYRE
2:00am
Dracula '31
3:15am
Shoulder Arms
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Riders of the Timberline
5:00am
Lord Durham
5:28am
Wrestling
6:00am
Dykes for Dry Land
6:30am
Log Drive
6:59am
Go to Blazes
7:30am
Men And Mechanization
8:00am
Abbott & Costello Meet the Invisible Man
9:23am
DRAGNET: A Radio Classic
9:51am
Paradise Lost
10:00am
Jet Pilot
11:57am
Taxi
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Bewitched
2:00pm
Dykes for Dry Land
2:29pm
Men And Mechanization
3:00pm
Abbott & Costello Meet the Invisible Man
4:23pm
Paradise Lost
4:27pm
DRAGNET: A Radio Classic
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Secrets of the Wastelands
6:00pm
Dykes for Dry Land
6:29pm
Go to Blazes
6:59pm
Log Drive
7:28pm
Men And Mechanization
8:00pm
Jet Pilot
9:57pm
Taxi
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Bewitched
12:00am
Abbott & Costello Meet the Invisible Man
1:23am
DRAGNET: A Radio Classic
1:51am
Paradise Lost
2:00am
Jet Pilot
3:57am
Taxi
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Secrets of the Wastelands
5:00am
Dykes for Dry Land
5:29am
Men And Mechanization
6:00am
Food & Drug Patrol
6:28am
Fisherman's Meeting
6:56am
Getting What You're After
7:00am
Festival in Puerto Rico
7:32am
John A. Macdonald
8:00am
Black Swan; The
9:25am
Cityscape
9:27am
WHISTLER: A Radio Classic, THE
10:00am
Rear Window
11:57am
Tete En Fleurs
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Bewitched
2:00pm
Food & Drug Patrol
2:28pm
John A. Macdonald
3:00pm
Black Swan; The
4:25pm
WHISTLER: A Radio Classic, THE
4:53pm
Cityscape
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Stick To Your Guns
6:00pm
Food & Drug Patrol
6:28pm
Festival in Puerto Rico
6:56pm
Getting What You're After
7:00pm
Fisherman's Meeting
7:28pm
John A. Macdonald
8:00pm
Rear Window
9:57pm
Tete En Fleurs
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Bewitched
12:00am
Black Swan; The
1:25am
Cityscape
1:27am
WHISTLER: A Radio Classic, THE
2:00am
Rear Window
3:57am
Tete En Fleurs
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Stick To Your Guns
5:00am
Food & Drug Patrol
5:28am
John A. Macdonald
6:00am
EyeWitness #100
6:09am
Hoax, The
6:38am
William Lyon Mackenzie
7:06am
Wedding and Party, A
7:21am
EyeWitness #29
8:00am
Pinkertons; The
8:42am
Farmer's Forum; The
8:47am
Jobs That Are Different
9:00am
GANGBUSTERS: A Radio Classic
11:00am
High and the Mighty, The
1:32pm
Trailer Trash
1:42pm
Condensed Classic: White Zombie
2:30pm
So Proudly We Hail
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Wide Open Town
6:00pm
Men Against the Ice
6:30pm
Pinkertons; The
7:12pm
Farmer's Forum; The
7:17pm
Jobs That Are Different
8:00pm
High and the Mighty, The
10:32pm
Condensed Classic: White Zombie
11:19pm
Trailer Trash
11:30pm
So Proudly We Hail
2:30am
Beyond Tomorrow
3:58am
Cityscape
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Wide Open Town
5:00am
Pinkertons; The
5:42am
Farmer's Forum; The
5:47am
Jobs That Are Different
6:00am
Men And Automation
6:29am
Police
6:59am
Routine Flight
8:00am
Pinkertons; The
8:42am
War is Over; The
8:47am
Cosmic Zoom
9:00am
GUNSMOKE: A Radio Classic
9:30am
Blake Of Scotland Yard
9:49am
Blake Of Scotland Yard
10:07am
Blake Of Scotland Yard
10:28am
Blake Of Scotland Yard
10:48am
Cosmic Zoom
12:30pm
Ox-Bow Incident; The
1:46pm
Dog's Life; A
2:21pm
Victorian Order of Nurses
2:30pm
Vertigo
4:39pm
Trailer Trash
4:48pm
Ride; The
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Hoppy Serves a Writ
6:00pm
Railroad Town
6:30pm
Pinkertons; The
7:12pm
War is Over; The
7:17pm
Cosmic Zoom
8:00pm
Santa Claus conquers the Martians
9:24pm
Puppeteers; The
9:30pm
Ox-Bow Incident; The
10:46pm
Victorian Order of Nurses
10:51pm
Dog's Life; A
11:30pm
Vertigo
1:39am
Trailer Trash
1:48am
Ride; The
2:30am
Blake Of Scotland Yard
2:49am
Blake Of Scotland Yard
3:07am
Blake Of Scotland Yard
3:28am
Blake Of Scotland Yard
3:51am
Cosmic Zoom
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Hoppy Serves a Writ
5:00am
Pinkertons; The
5:42am
War is Over; The
5:47am
Cosmic Zoom
6:00am
Churchills Island
6:21am
Classic Commercials
6:29am
Pincer on Axis Europe
6:49am
People of the Peace
7:12am
Railroaders
7:34am
EyeWitness #1
7:47am
Train Busters
8:00am
All-Star Christmas Show
9:31am
New Condensed Classics, Mr. Wong In Chinatown
10:00am
Scrooge
11:18am
GUNSMOKE: A Radio Classic
11:47am
Polish Dance
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Bewitched
2:00pm
Churchills Island
2:22pm
People of the Peace
2:45pm
Train Busters
3:00pm
Bells of St. Mary's, The
5:07pm
Missus Beats Him To It; The
5:08pm
Condensed Classic: Detour
6:00pm
Churchills Island
6:21pm
Classic Commercials
6:29pm
Pincer on Axis Europe
6:50pm
People of the Peace
7:13pm
Railroaders
7:35pm
EyeWitness #1
7:47pm
Train Busters
8:00pm
All-Star Christmas Show
9:31pm
New Condensed Classics, Mr. Wong In Chinatown
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Bewitched
12:00am
Scrooge
1:18am
Polish Dance
1:27am
GUNSMOKE: A Radio Classic
2:00am
Bells of St. Mary's, The
4:07am
Condensed Classic: Detour
4:53am
Missus Beats Him To It; The
5:00am
Churchills Island
5:22am
People of the Peace
5:45am
Train Busters
6:00am
Battle For Oil
6:18am
Banshees Over Canada
6:37am
Trailer Trash
6:49am
Soldiers All
7:09am
Canadian Landscape
7:31am
Fires of Envy
8:00am
Bishop's Wife, The
9:53am
Alphabet
10:00am
Holiday Inn
11:45am
Get Your Vitamins
11:48am
Trailer Trash
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Bewitched
2:00pm
Battle For Oil
2:18pm
Fires of Envy
2:47pm
Trailer Trash
3:00pm
Going My Way
5:07pm
Condensed Classic: Crash of Moons
6:00pm
Battle For Oil
6:18pm
Canadian Landscape
6:36pm
Trailer Trash
6:48pm
Soldiers All
7:08pm
Fires of Envy
7:37pm
Banshees Over Canada
8:00pm
Bishop's Wife, The
9:53pm
Alphabet
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Bewitched
12:00am
Holiday Inn
1:45am
Trailer Trash
1:56am
Get Your Vitamins
2:00am
Going My Way
4:07am
Condensed Classic: Crash of Moons
5:00am
Banshees Over Canada
5:18am
Trailer Trash
5:30am
Fires of Envy
6:00am
EyeWitness #28
6:10am
Camera Men
6:25am
Dan Roberts on Fishing
6:42am
Condensed Classic: Brain That Wouldn't Die, The
7:29am
Woman's Place, A
7:49am
EyeWitness #62
8:00am
Road to Singapore
9:26am
St. Johns Reversing Falls
9:28am
GUNSMOKE: A Radio Classic
10:00am
Shadow of a Doubt
11:52am
Ripple Rock
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Bewitched
2:00pm
EyeWitness #28
2:10pm
Dan Roberts on Fishing
2:27pm
Camera Men
2:42pm
Woman's Place, A
3:00pm
Road to Singapore
4:26pm
GUNSMOKE: A Radio Classic
4:54pm
St. Johns Reversing Falls
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:The Leather Burners
6:00pm
EyeWitness #28
6:10pm
Dan Roberts on Fishing
6:27pm
Condensed Classic: Brain That Wouldn't Die, The
7:14pm
Camera Men
7:29pm
Woman's Place, A
7:46pm
EyeWitness #62
8:00pm
Shadow of a Doubt
9:52pm
Ripple Rock
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Bewitched
12:00am
Road to Singapore
1:26am
St. Johns Reversing Falls
1:28am
GUNSMOKE: A Radio Classic
2:00am
Shadow of a Doubt
3:52am
Ripple Rock
4:00am
HOPALONG CASSIDY:The Leather Burners
5:00am
EyeWitness #28
5:10am
Camera Men
5:25am
Dan Roberts on Fishing
5:41am
Woman's Place, A
6:00am
Four Teachers
6:59am
Trailer Trash
7:09am
Condensed Classic: House on Haunted Hill
8:00am
Wolf Man; The
9:14am
Living History
9:21am
Classic Commercials
9:30am
Quiet Man; The
11:40am
Trailer Trash
11:50am
Little Red Riding Hood
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Bewitched
2:00pm
Four Teachers
3:00pm
Wolf Man; The
4:10pm
Condensed Classic: Carnival Of Souls
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Lost Canyon
6:00pm
Four Teachers
6:59pm
Condensed Classic: House on Haunted Hill
7:46pm
Trailer Trash
8:00pm
Psycho
9:53pm
Alphabet
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Bewitched
12:00am
Wolf Man; The
1:14am
Classic Commercials
1:23am
Living History
1:30am
Quiet Man; The
3:40am
Trailer Trash
3:50am
Little Red Riding Hood
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Lost Canyon
5:00am
Four Teachers
6:00am
Of Sport & Men
6:59am
Trailer Trash
7:08am
Condensed Classic: White Zombie
8:00am
Buck Privates
9:30am
Anne of the Thousand Days
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Bewitched
2:00pm
Of Sport & Men
3:00pm
Buck Privates
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Twilight On The Trail
6:00pm
Of Sport & Men
6:59pm
Trailer Trash
7:08pm
Condensed Classic: White Zombie
8:00pm
Charade
9:54pm
Name Game Quiz; The
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Bewitched
12:00am
Buck Privates
1:30am
Anna and the King of Siam
3:09am
Sea Sprites
3:15am
Trailer Trash
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Twilight On The Trail
5:00am
Of Sport & Men
6:00am
Railroaders
6:21am
Train Busters
6:34am
Churchills Island
6:55am
People of the Peace
7:22am
Classic Commercials
8:00am
Pinkertons; The
8:42am
Paradise Lost
8:46am
Gentlemen Jekyll and Driver Hyde
9:00am
HAVE GUN, WILL TRAVEL: A Radio Classic
9:26am
Elderberries
11:00am
Raffles
12:16pm
In A Box
12:20pm
Trailer Trash
12:30pm
Lawless Breed; The
1:54pm
La Ville
1:57pm
INNER SANCTUM: A Radio Classic
2:30pm
Thoroughly Modern Millie
4:49pm
Sea Sprites
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Undercover Man
6:00pm
Pincer on Axis Europe
6:20pm
EyeWitness #1
6:30pm
Pinkertons; The
7:12pm
Paradise Lost
7:16pm
Gentlemen Jekyll and Driver Hyde
8:00pm
Raffles
9:16pm
Trailer Trash
9:25pm
In A Box
9:30pm
Lawless Breed; The
10:54pm
La Ville
10:57pm
INNER SANCTUM: A Radio Classic
11:30pm
Thoroughly Modern Millie
1:49am
Sea Sprites
2:30am
Raffles
3:46am
In A Box
3:50am
Trailer Trash
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Undercover Man
5:00am
Pinkertons; The
5:42am
Paradise Lost
5:46am
Gentlemen Jekyll and Driver Hyde
6:00am
Soldiers All
6:20am
Battle For Oil
6:38am
Fires of Envy
7:11am
Banshees Over Canada
8:00am
Pinkertons; The
8:42am
Dance Squared
8:46am
Story of the Up Top; The
9:00am
INNER SANCTUM: A Radio Classic
9:30am
Blake Of Scotland Yard
9:50am
Blake Of Scotland Yard
10:12am
Blake Of Scotland Yard
10:30am
Blake Of Scotland Yard
10:50am
Little Red Riding Hood
12:30pm
Day of the Badman
2:30pm
Union Pacific
4:46pm
Fisherman's Gamble
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Border Patrol
6:00pm
Trailer Trash
6:12pm
Canadian Landscape
6:30pm
Pinkertons; The
7:12pm
Dance Squared
7:16pm
Story of the Up Top; The
8:00pm
D.O.A.
9:28pm
Canadian Blood Saves Lives On All Fronts
9:30pm
Day of the Badman
11:30pm
Union Pacific
1:46am
Summer Pageantry
2:30am
Blake Of Scotland Yard
2:50am
Blake Of Scotland Yard
3:12am
Blake Of Scotland Yard
3:30am
Blake Of Scotland Yard
3:54am
Little Red Riding Hood
4:00am
HOPALONG CASSIDY:Border Patrol
5:00am
Pinkertons; The
5:42am
Dance Squared
5:46am
Story of the Up Top; The
6:00am
EyeWitness #66
6:11am
Farmer's Forum; The
6:16am
Courtship
7:15am
Eternal Children
7:48am
EyeWitness #4
8:00am
Tammy, Tell Me True
9:37am
Trailer Trash
9:54am
Puppeteers; The
10:00am
Gentlemen Prefer Blondes
11:32am
New Condensed Classics, White Pongo
12:00pm
Bewitched
12:30pm
I Dream of Jeannie
1:00pm
Partridge Family; The
1:30pm
Bewitched
2:00pm
Courtship
3:00pm
Tammy, Tell Me True
4:37pm
Trailer Trash
4:49pm
Puppeteers; The
5:00pm
HOPALONG CASSIDY:Sunset Trail
6:00pm
EyeWitness #66
6:11pm
Eternal Children
6:41pm
Courtship
7:40pm
Farmer's Forum; The
7:45pm
EyeWitness #4
8:00pm
Gentlemen Prefer Blondes
9:32pm
New Condensed Classics, White Pongo
10:00pm
Bewitched
10:30pm
I Dream of Jeannie
11:00pm
Partridge Family; The
11:30pm
Bewitched